Hakkımızda 

2014 yılında kurulan dialands pixmo puzzle  ile  sanat severlere alternatif bir hobi sunmuş ve doğrudan satışla başladığı ticari faliyetlerini kısa süre içerisinde online satış platformunda dialands.com olarak markasını ve satışını  güçlendirmiştir.  

Yıllar içerisinde yaptığı ek yatırımlar, yenilikler ve  kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış  ve en çok tercih edilen hobi  markası  haline gelmiştir.

Kadın girişimci olarak TÜRKİYEDE  ilk yerli üretim yapan firma olarak bunun da gururunu yaşamaktayız. 2014 yılında butik bir işletme olarak başlayan yolculuğumuz üretim yeri,showroom ve bayiliklerimizle büyümektedir.

Dialands ulaşmış olduğu kalite ,güveninilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile tükiyenin en büyük pixmo puzzle dünyada bilinen ismi ile diamond painting in en büyük üreticisi haline gelmiştir.

Sektörünün dev kurulışu olarak ülkesinin gurur kaynağı olmayı başarmıştır. 

Üretim gücümüzün tamamı kadınlardan oluşmaktadır. dialands.com başlangıçtan bu yana kadın girişimci ve kadın çalışanların hikayesi ve başarısıdır. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR